Psichų vakarėlis

VakarėlisTaip pavadino vienas mano draugas šį penktadienį vykusį psichologo – blogerio Timo seminarą Vilniuje. Ir gan taikliai, nes ten iš tiesų dalyvavo nemažai psichologų ar besidominčių šiomis temomis, o atmosfera buvo linksma 🙂 Dėkui Vidmantui už organizacines pastangas. Visada džiugu patobulinti savo sugebėjimus kurioje nors srityje. O Timas mane turbūt prisimena kaip poną aktyvųjį – mat mano galva visada pilna klausimų.

Temos žadėjo būti idomios: apie manipuliacijas ir pasitikėjimą savimi. Pirmoji dalis išties vertinga – sužinojau naujų dalykų, kaip apsisaugoti nuo žmonių-manipuliatorių. Mums visiems turbūt teko susidurti su asmenimis, kurie vagia mūsų dėmesį ir sujaukia mintis. Kaip pažinti jų žaidimus ir nesileisti įtraukiamas. Kaip jie paveikia mus apsimesdami aukomis, agresoriais, gelbėtojais.

Pasitikėjimo savimi dalis kiek silpnai paruošta ir beveik nieko naujo nesužinojau. Akcentas buvo „stovėjimo“ metodas ir kad reikia būti sau ištikimu. O va tokia aktualia tema kaip pasitikėti savimi santykiuose, nieko nebuvo 😛 Patiko relaksacijos seansas pabaigoje. Visumoje gavau tai už ką sumokėjau ir galėčiau rekomenduoti kitiems.

2 comments On Psichų vakarėlis

Palikite komentarą:

Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas

Site Footer