Kalėdinės nuotaikos

Po visų darbų ir slogaus rudeniško dangaus, metas prisiminti ir Kalėdų laukimą 🙂 Kasmet jis vis toks pats ir vis kitoks. Ieškosime dovanėlių ir mintyse įsivaizduosime nušvitusius mums artimų žmonių veidus. Šiek tiek paburnosime ant prekybos centrų už komercializavimą. Spėliosime ar per Kalėdas bus sniego…

O kai pagaliau sulauksime – ak, kaip gera bus nors vieną dieną niekur neskubėti, niekuo nesirūpinti ir tiesiog dalintis tuo, ką turi geriausia su kitais žmonėmis.

Kalėdos

Surinkau blogosferoje vykstančias gerumo akcijas, prie kurių kiekvienas iš mūsų galime prisidėti:

Kalėdinė labdaros mugė skirta paremti darželį autizmu sergantiems vaikams. Galite dalyvauti atsinešdami parduoti savo rankdarbius arba užeiti nusipirkti dovanų. Data ir laikas – gruodžio 19 d. 11 val. Instrukcijas kaip nuvykti rasite nuorodoje.
Delnų šilumaKalėdinė akcija „Apgaubkime vaikus savo delnų šiluma“ kviečia prisijungti ir padovanoti savo rankų darbo mezginius vaikams, kurie niekada nepažino iš tėvų. Vyksta iki gruodžio 15d. – nuorodoje yra kontaktinė informacija, kur galima palikti savo dovanas.
IKI kalėdinių stebuklų akcija – jei norite padaryti gerą darbą nenueidami nuo kompiuterio, tai paspauskite ant skydelio esančio dešinėje pusėje. Jums tai nieko nekainuos, o vaikų dovanoms įkris 5 centai. Žavu 🙂

2 comments On Kalėdinės nuotaikos

Palikite komentarą:

Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas

Site Footer