Tamagochi laimės receptas

happy-catMano atsakas į liūdnąsias lapkričio „šventes“ – laimės kulinarija 😀 Prisidedu prie PinkCity kvietimo daryti pasaulį gražesne vieta ir dalinuosi patirtimi.

Tvirtai tikiu, kad laimė yra sugebėjimas džiaugtis dabartiniu momentu. Deja, tai kartais gali atrodyti labai sudėtinga – daug sudėtingiau nei iš tiesų yra.

Šį receptą radau Julia Cameron knygoje „The Artist’s Way“ ir sėkmingai pritaikiau. Užsiėmimas vadinasi „pasimatymas su savimi“. Kartą per porą savaičių, savo kalendoriuje rezervuoju keletą valandų laiko. Jam atėjus, palieku telefoną namuose ir keliauju į kokią nors vietą, kur norėčiau pasimatyti su man brangiu žmogumi. Tas žmogus esu aš.

Iš pradžių toks užsiėmimas gali pasirodyti keistas, bet užtenka vos poros minučių, kad išgirstum džiugų vidinį balsą. Kai leidi sau pasielgti impulsyviai. Kai leidi sau pabūti čia ir dabar. Kai išlaisvini savo kūrybinę pusę ir pavedi jai kontroliuoti situaciją. Ir patikėkit, ši pusė tuo metu krykščia iš pasitenkinimo 😀 Pasiimu fotoaparatą ir atsiranda įdomūs vaizdai. Daug kartų matyti dalykai staiga gali atgimti, būti atrasti iš naujo. Nuklystu į netikėtas vietas – pvz. sendaikčių turgų ar tą paslaptingą pieno barą šalia rotušės. Grįžtu namo atsinaujinęs, pasisėmęs naujų idėjų ir paragavęs nuotykio. Dažnai parsinešu kokį nors magišką mažmožį. Ir dar kartą įsitikinu, kad būti laimingu nieko nekainuoja.

6 comments On Tamagochi laimės receptas

  • Dar laimę įkvepia geros mintys. Paskaitinėjau tavo įrašus ir nudžiugau radusi šį tą, kas iš tiesų pritraukė. Ypač tai taikytina vieniems iš pirmųjų įrašų, kuriuose daugiau apmąstymų ir pastebėjimų. Gaila, kad paskutiniu metu mažiau tokių ir apskritai įrašų mažiau. Vis tik tikiuosi karts nuo karto dar rasti kažką panašaus 🙂

  • tai vadinasi – sorry apsileidau, bet pažadu pasitaisyti ^_^ Kažkaip ruduo toks metas, kai visokios problemos nepastebimai įtraukia į savo verpetus ir lieka mažiau laiko kūrybinėms veikloms.

  • Mmm, nemėgstu žodžio „pažadu“, per daug stiprus, turint omeny, kaip dažnai žmonės duotų pažadų nesilaiko. Bet va pasistengti tai gali 😉

  • Man patinka pasimatymo su savimi ideja. Tik tam taip sunku rasti, t.y. skirti laiko. Bandysiu. Nereali ideja. Ar si tiesu tu sugebi su paciu brangiausiu zmongumi daznai matytis, visgi?

    Smalsuciu desreles;-)

  • na aš tai ir turėjau omenyje. Žodis „pažadu“ labiau taikytinas sau, nei kitiems. Nes man irgi labiausiai patinka tokiomis temomis rašyti. O šiaip tai yra mano puslapis ir neketinu vaikytis populiarumo rašydamas pagal užsakymus 😉

  • Geras receptas, sutinku 🙂

Palikite komentarą:

Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas

Site Footer