2007 Balandžio 10
Tokyo – Ueno, Shinjuku

Trečiąją dieną ėmėme pagaliau suvokti kokio dydžio yra Tokijas – ir kad jo apžiūrėjimui trijų dienų tikrai neužteks. Daug nelaukę nuvykome į Ueno parką pasidairyti į sakuras. Jų žydėjimo sezonas trunka vos dvi savaites ir paprastai prasideda kovo pabaigoje. Tuo metu vyksta žymieji hanami pasisėdėjimai po medžiais. Šiais metais dėl šiltos žiemos jos pražydo savaite anksčiau nei įprasta, todėl mūsų lankymosi metu jau buvo kiek nubyrėjusios.

Ueno parkas, Tokyo Ueno parkas, Tokyo

Ueno parkas, Tokyo
(Ueno parkas)

Parke galima ne tik vaikščioti bet ir užsukti į mažas šventyklėles. Palaiminga ramybės oazė vidury milijoninio, sekundžių tikslumu gyvenančio miesto.

Šeima Ueno parke, Tokyo Šintoistų vartai, Ueno parkas

Norų siena, Ueno parkas Buda, Ueno parkas

Toliau Shinjuku – aukščiausių Tokyo dangoraižių rajonas. Būtent jo vaizdai dažnai šmėkščiojo filme Lost In Translation. Dauguma pastatų čia 50 ir daugiau aukštų, o aplinkui zuja tūkstančiai žmonių.

Shinjuku dangoraižių rajonas Tokyo Metropolitan Tower, Shinjuku, Tokyo
(Shinjuku dangoraižiai)


(šiame viešbutyje buvo filmuojamas Lost In Translation)

Norintys pasižvalgyti, gali nemokamai pasikelti į Tokyo Metropolitan Twin Tower 45 aukštą (gatvėje reikia klausinėti Tocho pavadinimo). Iš ten gerai matosi miesto panorama, o giedromis dienomis galima pamatyti ir Fuji kalną, kuris yra už 100 km.

Panorama iš Tokyo Tower
(vaizdas pro dangoraižio langą)

Vėlai vakare naktiniu autobusu išvykome į Kyoto. Tokijas paliko didžiulį įspūdį ir čia tikrai dar norėsis sugrįžti. Taip ir ketiname padaryti balandžio 19-21 dienomis prieš išskrendant į Lietuvą, todėl dar papasakosiu apie šį miestą daugiau.

7 comments On Japonija 2007

Palikite komentarą:

Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas

Site Footer